Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame (2019)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame (2019), film molası bölümümüzde Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame (2019) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame (2019) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame (2019)

İçindekiler

  • 1 Avangers Endgame Sevenlerin Heyecanını Arttırıyor
  • 2 Avangers Endgame Konusunun Farkı

Başrollerinde yer alan Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson ın oynadığı film olan Avengers Endgame 2019 aslında büyük bir serinin devamıdır. 2008 yılında ilk gösterimi ile insanlarla buluşmuş, 22 filme ulaşarak pek çok hayranı peşinden sürüklemiş olan bu dev projenin sonuncusu olan Avengers Endgame 2019 artık kısa tabirle intikamın gerçekleşeceği ve kurtuluşa giden adımların araştırılacağı bir film olarak gösterimde yerini aldı.

Aslında bir önceki yapım olan Avangers infity War sonucunda süper kahramanların birçoğu ortadan kaybolup küre döndükten sonra geride kalanlara savaşmak ve tüm bu olanların intikamını almak kaldı.

Avangers Endgame Sevenlerin Heyecanını Arttırıyor

Film önerileri istendiği vakitte birçok kişiden oluşan büyük bir kitlenin Avengers serisini önereceği gayet iyi bilinen bir gerçektir. 2008 yılından beri tüm sevenleri her bir yapımı dikkatle ve heyecanla izledikten sonra artık 2019 yılında gösterilen Avengers Endgame sevenlerinin heyecanını iki katına çıkartıyor. Uzay boşluğunda bilmedikleri bir araç içerisinde sürüklenen geride kalan bütün süper kahramanların artık ne yapacaklarına karar vermeleri ve bu belirsiz durumdan bir an önce kurtulmaları gerekiyor.

Zaten her birisi kendisi için çok değerli olan birçok şeyden vazgeçmiş, hatta düşmanları sebebiyle onları kaybetmiş olarak iyice kinleri bileniyor ve intikam için ayaklanmaya başlıyorlar. Düştükten sonra azimle ayağa kalkmanın ve kesin karar vererek aslında başarmanın ne kadar kolay olduğunu anlatan bu film merakla herkes tarafından izleniyor.

Avangers Endgame Konusunun Farkı

Öncesinde birçok zorluk yaşayan süper kahramanların küle döndüğü ve geride kalanlara artık onların intikamını almak görevinin düştüğü bu bölümde yeni bir umut ışığı bularak başarı yolları açılıyor. Heyecanla izlenmesinin bir diğer sebebi olan macera ve adrenalin bu yapıt da zirvesine ulaşıyor.

Aynı zamanda uzay boşluğunda sürüklenen geride kalan kahramanlar, bilmedikleri birçok yer, olay ve kendileri gibi kahramanlara da vakıf olarak aslında birçok şey öğreniyor ve kendilerine yeni şeyler katıyorlar. Bununla beraber kendilerinden zorla alınanları tekrar hayata döndürmek ve geri getirmek üzere canları pahasına mücadeleye başlıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Barfi! Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur (2012) başlıklı makalemizde 2012, Barfi Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur ve Ileana D’Cruz hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/vWmNx8PAkvA” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame (2019)
63 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar