Uri: The Surgical Strike (2018)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Uri: The Surgical Strike (2018), film molası bölümümüzde Uri: The Surgical Strike (2018) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Uri: The Surgical Strike (2018) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Uri: The Surgical Strike (2018)

Film, terör saldırısına uğrayan bir grup askerin intikamını almak için gizli operasyon düzenleyen Hint Ordusu’nu konu alıyor. Hint Ordusu’nun amacı, askerlere saldırı düzenleyen terör örgütü üyelerinin kimliğini ortaya çıkarmaktır. 

Aksiyon Dolu Bir Hint Filmi

Hindistan’daki kamp yerinde saldırıya uğrayan askerlerin intikamını almak isteyen ordu, terör örgütünün kimliğini ortaya çıkarmak için bir gizli operasyon düzenler. Bu operasyon anını izlerken siz de merak dolu bir maceraya atılmış olacaksınız. Böylece sizi meraklandıracak bir Hint filmi izleyerek vaktinizi boşa harcamayacaksınız.

Kahramanlık duygularının ön planda olduğu film önerileri hoşunuza gidiyorsa Hint Ordusu’nun 19 askerinin intikamını almak için yaptığı kahramanlıkları izlemek de hoşunuza gidecektir. Bu zamana kadar aksiyon filmleri arasında Hint filmi de görmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden Uri: The Surgical Strike filmini izlemelisiniz. Şimdiden aksiyon dolu filmi izlerken iyi seyirler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Görünmez Adam – The Invisible Man (2020) başlıklı makalemizde 2020, Elisabeth Moss ve Filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/VVY3do673Zc” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Uri: The Surgical Strike (2018)
28 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar