The Imitation Game (2014)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

The Imitation Game (2014), film molası bölümümüzde The Imitation Game (2014) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. The Imitation Game (2014) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

The Imitation Game (2014)

İçindekiler

  • 1 İkinci Dünya Savaşı İzleyiciye Yaşatılacak
  • 2 Filmin Sonuna Adeta Şaşırtacak

The Imitation Game filmi bir grup deha matematikçinin iş birliği yaparak dünyanın seyrini değiştirecek adımlar atmasını ele alıyor. Zaman olarak ikinci dünya savaşı seçilmiş bir yandan savaş bir yandan gizem izleyenlere adeta filmin içindeymiş gibi bir hissiyat veriyor.

Sürükleyici film sevenler için izlenilmesi kaçınılmaz olan filmlerden bir tanesidir. Sıkıcı bir film yerine her dakikasında heyecanlanacak bir film ortaya çıkarılmıştır. Filmdeki muhteşem oyunculuklar ve filmin sıra dışı bir hikâyesi olması adeta izleyicilerin film zevkini iki katına çıkarıyor.

İkinci Dünya Savaşı İzleyiciye Yaşatılacak

Film ikinci dünya savaşı içersin de geçmektedir. Hem tarihi bir dokusu hem de gizemli bir yapısı olan film izleyicilerden tam not almaya devam ediyor. Birçok film eleştirmeni konusu ve oyunculuk performanslarının üstün olmasından dolayı filme övgüler yağdırmıştır. İngiliz matematik dehası bir grup matematikçiyi bir araya doldurarak izleyicilere doyumsuz 1 saat 54 dakika yaşatır.

Filmin Sonuna Adeta Şaşırtacak

Genellikle filmler klasik sonlarla bitmekte yada filmin ortasında seyirci filmin sonunu çözmektedir. Filmde matematikçiler yer alınca filmin sıradan bitmesi beklenemezdi. Deha matematikçiler öyle şeyler yapacaklar ki filmin sonunu tahmin etmek oldukça zor olacaktır. Filmin sonu böyle olacak diye yorumlarda bulunan izleyiciler filmin sonunda yüzlerinde şaşkınlıktan oluşan bir gülümseme oluşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ailem Robotlara Karşı (2021) başlıklı makalemizde 2021, Abbi Jacobson ve Ailem Robotlara Karşı hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/jdjkcnx4aXc” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
The Imitation Game (2014)
25 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar