Sürücü – Drive (2011)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Sürücü – Drive (2011), film molası bölümümüzde Sürücü – Drive (2011) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Sürücü – Drive (2011) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Sürücü – Drive (2011)

İçindekiler

  • 1 Tehlikeli Komşu
  • 2 Zorlu Kaçış Ve Heyecanlı Bir Süreç
  • 3 Sürükleyici ve İlginç Bir Hikâye

Sürücü, farklı bir film arayanlar için iyi bir seçimdir. Başroldeki karakter aslında bir dublordür ve Hollywoood’da çalışmaktadır. Özellikle araba çekimlerinde rol alır ve çok başarılıdır. Ancak bir dublörün geliri kısıtlıdır ve geceleri de soygunlara katılmak zorundadır. Hemen uzaklaşılması gereken soygunlarda yer alarak para kazanmaya çalışmaktadır. Bir gün yeni taşındığı evdeki komşusu Irene ile tanışır ve hayatı daha da zorlu bir hale gelir.

Tehlikeli Komşu

Irene, çocuğuyla birlikte yaşayan, oldukça güzel ve naif bir komşudur. Ancak onun da kocası yasa dışı işlere karışmıştır ve cezaevindedir. Tek başına çocuğunu büyütmeye çalışan Irene sürücü ile tanıştıktan sonra daha rahat bir hayat sürmeye başlar. Çünkü sürücü ona her konuda yardım etmekte ve hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu yardımlaşma durumu Irene’nin kocası hapisten çıkınca da devam eder. Ama bu yardımlaşma artık sürücünün başına dert açacak düzeye gelir.

Zorlu Kaçış Ve Heyecanlı Bir Süreç

Hapisten yeni çıkmış olan Irene’nin kocası başını fazlasıyla derde sokmuştur. New York’un en ünlü ve en tehlikeli çatışmalara girmiştir ve hayatı tehlikededir. Ama asıl tehlikede olan Irene ve oğludur. Sürücü onların hayatını kurtarmak isterken kendisininkini fazlasıyla tehlikeye atar. Çünkü artık basit bit soygun yardımcısı değil, aynı zamanda en azılı çetelerin düşmanı olan birisi haline gelmiştir. Hem kendisini hem de Irene ve çocuğunu kurtarmak için yapabileceği tek şey kaçmaktır. Bu sefer her zamankinden daha hızlı sürmesi gerekir.

Sürükleyici ve İlginç Bir Hikâye

Sürücü hikâyesi ile izleyici yakalamayı başaran bir filmdir. Hem aksiyon dolu hem de sakin, hem de sanki bütün film böyle şiddet dolu geçecekmiş hissi veren ama öyle olmayan bir film izlemek isteyenler için güzel bir alternatif. İnsanın en zor anlarda ve kırılma noktalarında neler yapabileceği vurgusu ile sakin ve dopdolu ilerleyen bu film, başarılı oyunculukları ile de dikkat çekiyor. Farklı karakterlerin yer aldığı ilginç filmleri sevenler, hem dram hem de aksiyon ve gerilimi bir arada izlemek isteyenler Sürücü’ye bir şans verebilir. Hayatı hem zorluklarla dolu olan bu karakterin gittikçe zorlaşan ve daha ilginç olan hayatı dikkat çekecektir.

Bir önceki yazımız olan Dünyalı – The Man from Earth (2007) başlıklı makalemizde 2007, David Lee Smith ve Dünyalı hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/KBiOF3y1W0Y” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Sürücü – Drive (2011)
22 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar