Mazisi Olmayan Adam – The Man from Nowhere (2010)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Mazisi Olmayan Adam – The Man from Nowhere (2010), film molası bölümümüzde Mazisi Olmayan Adam – The Man from Nowhere (2010) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Mazisi Olmayan Adam – The Man from Nowhere (2010) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Mazisi Olmayan Adam – The Man from Nowhere (2010)

İçindekiler

  • 1 The Man from Nowhere (2010) – Mazisi Olmayan Adam Konusu
  • 2 The Man from Nowhere (2010) – Mazisi Olmayan Adam Oyuncu Kadrosu

The Man from Nowhere filmi 2010 yılı Güney Kore yapımı olan bir filmdir. Verilere bakıldığında Güney Kore’de gişe için rekor kıran bir film olmuştur. Toplamda 43 milyon dolar hâsılat getiren film bu kadar beğenildikten sonra Amerika ve Kanada gibi birçok ülkede de izleyiciyle buluşturulmuştur. Eski bir ajanın hikâyesini anlatan film macera kategorisindedir. Son derece akıcı senaryosu olan filmin oyuncu kadrosu da son derece sağlamdır.

The Man from Nowhere (2010) – Mazisi Olmayan Adam Konusu

Cha Tae-sik eski bir black-ops ajanıdır. Daha genç bir yaştayken başından bir olay geçer ve bu olay nedeniyle artık emekli olmuştur. Emekli olmanın yanında artık sakin bir hayata geçiş yapmıştır. Cha Tae-Sik ‘in hiç kimseyle bir iletişimi kalmamıştır. Tek bir tane yakın arkadaşı vardır o komik gelecek belki komşu olan annesiyle beraber yaşamakta olan küçük bir kız çocuğudur. Kızın annesi eroin bağımlısıdır ve beklenmedik bir gün gangster çetesinden eroin çalıp gelir. Tae-Sik’in odasına koyar kimse fark etmeden. Ne yazık ki bu çetenin başındaki kişi eksilen eroini fark eder ve hemen araştırmaya başlayarak izini sürmek için adım atar. Sonunda bularak anne ve kızını kaçırırlar. Anne yapılan kötü şeyler sonucunda eroini nerede sakladığını itiraf eder. Eroini almak için gereken yere giderler ancak Tae-Sik’in beklenmedik dövüş performansıyla karşılaşırlar. Ancak kafasındaki karışıklıklara bakalım nasıl bir karar verip çözüm bulacaktır.

The Man from Nowhere (2010) – Mazisi Olmayan Adam Oyuncu Kadrosu

Jeong-beom Lee filmin yönetmenliğini gerçekleştirmektedir. Bu film 2. filmidir ve Kore sinemasına bakıldığında çok üst noktalara çıkarılmış bir film olmayı başarmıştır. Yönetmenin dışında bu filmin bu kadar başarılı olmasında çok fazla emeği olan diğer oyuncularsa Bin Won, Thanayong Wongtrakul, Sae-Ron Kim’dir. Gözde oyuncular arasında yer alan bu isimlerin mükemmel performansları sayesinde filmi sadece izleme değil aynı zamanda onlarla beraber yaşıyor olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Zihin Okuyucu – Anna (2013) başlıklı makalemizde 2013, Anna ve Anna 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/38rPoGSr19U” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Mazisi Olmayan Adam – The Man from Nowhere (2010)
33 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar