Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011), film molası bölümümüzde Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011)

İçindekiler

  • 1 Maymunlar Cehennemi: Başlangıç Filmi Hakkında
  • 2 Maymunlar Cehennemi: Başlangıç Film Kadrosu

Maymunlar Cehennemi Başlangıç, Rupert Wyatt’ın yönetmenliğinde çekilen bir filmdir. Filmde kullanılan zaman dilimi günümüzdür. Maymunlar Cehennemi Başlangıç filmi Maymunlar Gezegeni filminin tekrar çekimidir. Film keyfi yapmak isteyenler için film önerileri olarak iyi bir seçenek olacak türden bir filmdir. Amerikan yapımı olan film bilim kurgu türüdür. Vizyona 5 Ağustos 2011 yılında Amerika ve Kanada’ da girmiştir. Maymunlar Cehennemi: Başlangıç film serisinin ilk filmidir.

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç Filmi Hakkında

Film maymunlar üzerinde genetik mühendisleri çeşitli çalışmalar yaparak maymunlarda zihinsel gelişme olmasını sağlamışlardır. Bunu fark edenWillRodman maymunlardan birini genetik çalışmaların yapıldığı çalışma alanından kaçırır. Maymun ile WillRodman arasında güzel bir dostluk oluşur. Maymunun adını Cesar koyar ve onu insan gibi yaşatmaya çalışır. Bir süre sonra maymun Will’ in yaptıklarını fark eder. Cesar oldukça zeki ve akıllı bir maymundur. Film maymun Cesar’ ın yaşantısını odak noktasına alarak ilerlemektedir.

Will’in babası kaza yapması üzerine kaza yaptığı kişiyle kavgaya tutuşur. Bunu gören Cesar kavga ettiği kişiye sinirlenip saldırır. Bu nedenle Cesar maymunlar hapishanesine atılır. Burada işkenceye maruz kalır aynı zamanda birçok maymunla tanışarak arkadaşlık kurar. Ama CesarWill’i hiç unutmamış ve ona çok kırgındır. Çünkü onun kendisini burada bıraktığını düşünür. Cesar maymun arkadaşlarıyla birlikte plan yaparak hapishaneden kaçmanın bir yolunu aramaktadırlar. Film süresi ilerledikçe film daha hareketli bir hale gelmektedir. Şimdiden iyi seyirler.

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç Film Kadrosu

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filminin oyuncu kadrosu oldukça zengindir. Yetenekli oyuncuların bir araya gelmesi filmin oyuncuların başarısıyla çok daha fazla izlenmesine neden olmuştur. Filmin başrolünde yer ala oyuncular şunlardır; Will Rodman rolüyle James Franco, Caroline Aranha rolüyle Freida Pinto, Caesar rolüyle Andy Serkis ve Charles Rodman rolüyle John Lithgow’ dur. Ünlü yıldızların yetenekleri sayesinde Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmi izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kill Bill Vol 1 – (2003) başlıklı makalemizde 2003, Daryl Hannah ve David Carradine hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/StvDUi2Xofg” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (2011)
21 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar