Kill Bill Volume 2 (2004)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Kill Bill Volume 2 (2004), film molası bölümümüzde Kill Bill Volume 2 (2004) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Kill Bill Volume 2 (2004) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Kill Bill Volume 2 (2004)

İçindekiler

  • 1 Belirsizlikleri Giderecek Devam Filmi
  • 2 Volume 2’nin Farkı

2004 yapımı olan ve aynı zamanda Quentin Tarantino tarafından yazılıp yönetilen Kill Bill volume 2 filmi, içerisinde birçok farklı konuya yer veren ve dikkatleri üzerine çeken filmler arasında yer alıyor. Uma Thurman, David Carradine ve Michael Madsen gibi oyuncuların yer almış olduğu bu film sadece dövüş sanatları içerikli olarak bilinse de aslında farklı konulara da değiniyor.

Serisinin ikinci filmi olan ve aynı zamanda son olup kendisinden sonra devam etmeyen volume 2 filmi akılda bıraktığı izlerle ekranlardan çekildi. Fakat halen daha heyecanla ve sevilerek izlenen filmin içerisinde yer alan sahnelerden dövüş sanatları birçok kişiyi etkilediği, duygusal sahneler de etkileyici oluyor.

Belirsizlikleri Giderecek Devam Filmi

Aslında ilk olarak çekilen volume 1 filminde akıllara takılan birçok soru işareti ve belirsizlik bulunuyordu. İşte oradaki bütün soru işaretlerini giderecek ve karanlıkları aydınlığa çıkaracak olan volume 2 filmi bu sebeple iki kat heyecan ve merakla izleniyor. Devam filmi olması hasebiyle heyecanla beklenen bu film aksiyon ve gerilim sahneleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Kendi yazdığı filmi kendisi yönettiği için Tarantino’nun yapmış olduğu bu yapıt, birçok seyirci kitlesini de ardından sürüklüyor. Kalitesi ile bilinen bu film hakkında bütün olarak çekildiği fakat içerisinde yer alan yapı yapımcıların ısrarı sebebiyle ikiye bölündüğü söylense de bu hali ile oldukça seviliyor.

Volume 2’nin Farkı

Mutlaka izlenmesi gereken film önerileri arasında yer alan Kill Bill volume 2, birincisinin izlenmesinden sonra heyecanla devam edilen bir yapıttır. Komadan uyanan bir kadın kendisine gelir gelmez intikamını almak için ayaklanır ve tahmin edildiği gibi de Bill ve çevresindekileri tamamen yok etmeden rahatlamayacaktır.

Aynı zamanda korkusuz olan bu gelin herkesin ne şekilde cezalandırılması gerektiğini de hazırlayarak yanı sıra bunların nedenlerini de ortaya çıkaracak gibi duruyor. Zaten devamı olduğu volume 1 filminden bu yapıtı ayıracak en büyük özellik bu belirsizliklerin kaldırılması oluyor. Gelinin Bill ile ne derecede veya nasıl bir ilişkiye sahip olduğu da aydınlanması gereken karanlıklar içerisinde yer alıyor.

kill bill vol 1 2003kill bill vol 1 2003
Önerilen Yazı
Kill Bill Vol 1 – (2003)

Bir önceki yazımız olan Way Down (2021) başlıklı makalemizde 2021, Astrid Bergès-Frisbey ve Film Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/WTt8cCIvGYI” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Kill Bill Volume 2 (2004)
31 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar