Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009), film molası bölümümüzde Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009)

Bugünü aksiyonlu film önerileri ile değerlendirmek istiyorsanız tam size göre bir film önerimiz olduğunu söyleyebiliriz. Birazdan konusunu anlatacağımız Kanlı Hesaplaşma, Tokyo’da geçen ve dövüş sahneleri barındıran bir aksiyon filmidir. Kısacası size aksiyon sevenler için heyecanlı bir yapıt sunacağınız.

Kanlı Hesaplaşma filminde kız arkadaşı Tokyo’ya giden Steelhead, bir süre sonra kız arkadaşından haber alamaz. Bunun ardından Steelhead kız arkadaşının durumunu öğrenmek için Tokyo’ya gitmeye karar verir. Tokyo’ya gittiği zaman karşılaştığı manzara hiç hoşuna gitmez. Çinli göçmenlerin bir grup çete tarafından esir alındığını görünce göçmenleri kurtarmak için onlara yardım eder.

Aksiyon Dolu Bir Film Gecesine Hazır Olun

Steelhead’ın kız arkadaşı olan Xiu Xiu da Tokyo’ya gittiği zaman Japon kimliği alır. Eguchi adında biriyle evlenir. Steelhead’ın mücadelesini hayranlıkla karşılayan Eguchi, sahibi olduğu gece kulüplerini Steelhead’a devreder. Her şey yolunda gidiyormuş gibi görünse de Steelhead için hiçbir şey henüz bitmemiştir. Aksiyon dolu bir film gecesi istiyorsanız film önerileri arasından Kanlı Hesaplaşma tam da aradığınız türde bir filmdir.

Kanlı Hesaplaşmayı izlerken aksiyonun etkisiyle heyecanlanacak ve beklenmedik durumlardan ötürü şaşıracaksınız. Her ne kadar her şey düzeliyormuş gibi gelse de ileride olayların aslında hiç öyle olmadığını, Steelhead için aksiyonun daha yeni başladığını fark edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Druk (2020) başlıklı makalemizde 2020, Druk ve Druk Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/PJqi2rj6LDo” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009)
42 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar