Kanatlarını Aç – Spread Your Wings (2019)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Kanatlarını Aç – Spread Your Wings (2019), film molası bölümümüzde Kanatlarını Aç – Spread Your Wings (2019) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Kanatlarını Aç – Spread Your Wings (2019) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Kanatlarını Aç – Spread Your Wings (2019)

2019 yılının ağustos ayında vizyona giren Fransız yapımı film Spread Your Wings, IMDb’de 7.3 puana sahip bir yapıtdır. Fransız yönetmen Nicolas Vanier’in ekibiyle birlikte senaryosunu yazıp yönettiği film, Fransa ve Norveç ortak yapımı olarak izleyiciyle buluşuyor.

Başrollerini ünlü Fransız oyuncular Jean-Paul Rouve ve Mélanie Doutey paylaşıyor. Filmde ki kadroya Louis Vazquez, Lilou Fogli ve Dominique Pinon gibi birçok iyi oyuncu eşlik ediyor.

1 saat 53 dakika süren, aile ve macera türlerinde yer alan film Türkçeye Kanatlarını Aç olarak çevrilebilir. Birçok doğa sahnesinin paylaşıldığı film izleyicilerine görsel bir şölen sunuyor. Tüm bu şölenin içerisinde bir baba ve oğlun yeniden bağ kurma çabası da izleyicilere duygusal anlar yaşatıyor. Filmin en çekici kısmı ise gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilerek uyarlanmış bir hikaye’den oluşması oluyor.

Filmin Konusu

Spread Your Wings filmi, annesi ile babası boşanmış ve annesiyle yaşayan 14 yaşındaki bir erkek çocuğun hikayesini anlatıyor. Çocuğun annesi tarafından orada vakit geçirmesi için babasının yanına gönderilmesi ile hikaye başlıyor. Filmde çocuğun babası, internetin olmadığı eski türde bir kasabada yaşıyor ve doğal bir yaşama sahiptir. Oğlu ise günümüzdeki her genç gibi teknolojiyle ilgili ve babasının yaşadığı internetsiz yere gitmek istemiyor.

İnternet ve bilgisayardan uzak kalmak ona güç geliyor. Ancak babasının yaptığı doğa çalışmaları ilgisini çekince kendini hiç tanımadığı bambaşka bir dünyanın içinde buluyor. Fransa’dan Norveç’e uzanan bu yolculukta yalnızca vahşi kazlarla ilgili değil birbirleriyle ilgili de birçok şey öğreniyorlar. Oyunculuklar ve hikaye’nin oldukça akıcı olduğu, pastoral öğelerin yoğunlukta bulunduğu bir film olarak biliniyor. Özellikle anne ve babası boşanmış bir çocuğun hikayesini farklı bir yönden anlatması ile film büyük takdir toplamıştır.

Bir önceki yazımız olan Atlantik Savaşı – Greyhound (2020) başlıklı makalemizde 2020, 2021 ve Aaron Schneider hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/NW0yt6zqq9U” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Kanatlarını Aç – Spread Your Wings (2019)
50 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar