İntikam – The Foreigner (2017)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

İntikam – The Foreigner (2017), film molası bölümümüzde İntikam – The Foreigner (2017) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. İntikam – The Foreigner (2017) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

İntikam – The Foreigner (2017)

İçindekiler

  • 1 İntikam Filminin Konusu
  • 2 Gerilim Türünden Hoşlananlara Tavsiyeler

Martin Campbell yönetmenliğinde olan ve uzun metraj olarak geçen bu filmin başrol oyuncu kadrosunda Jackie Chan, Pierce Brosman olarak öne çıkmaktadır. Yapım yılı 2017 olan film, İngiltere ve Çin ortak yapımlarındandır. Hareketli sahnelerle dolu olan bu film, gerilim, macera türünün de en güzel örneklerinden olup, keyifle izlenecek yapımlardandır. Aksiyon sahneleri ile sizi ekran başına kilitleyecektir.

İntikam Filminin Konusu

Kendi halinde bir restoran işletmecisi olan Quan, işiyle meşgul bir kişidir. Hayatta en çok sevdiği kızı ile birlikte bu hayatın içerisinde sessiz bir şekilde yaşamaktadır. Günün birinde hiç beklenmedik bir olayla hayatı sarsılır. Canından çok sevdiği kızı, bir saldırı sonucu öldürülmüştür. Terör saldırısında hayatını talihsiz bir şekilde kaybeden kızı için inanılmaz bir acı ve intikam duymaktadır.

Quan, suçsuz yere kaybettiği biricik kızı için her şeyi yapacak kadar gözü kararmıştır. Bu çok zor ve intikam dolu yolda gerekirse ölüme de hazır bir şekilde mücadeleye başlar. Quan acaba bu azılı terörist grupları ile mücadele edebilecek midir? Tek başına girdiği bu yolda kızının intikamını alabilecek midir? Tüm bu soruların cevapları filmin aksiyon dolu sahnelerinde yer almaktadır.

Gerilim Türünden Hoşlananlara Tavsiyeler

İntikam filmi, sıradan bir insanın acı çektiğinde neler yapabileceğinin en güzel örneklerini sergilemektedir. Çok sevdiği bir insanı kaybettiğinde insanın intikam duygularının boyutlarını kestirmek imkânsız bir hale gelmektedir. Filmin başrol oyuncusu olan Quan karakterine hayat veren aktör, intikam için çıktığı bu yolda çok zor durumlarla karşılaşacaktır. Emekli bir devlet görevlisinin de işin içinde olduğunu görmesi, onu hayretler içinde bırakacaktır. İşi kolay olmayacaktır. Azimli başlayan bu mücadelede kızının intikamını almak için her yolu deneyecektir. Heyecan dolu sahneleri ile izlenmeye değer yapımlardan biridir.

Bir önceki yazımız olan Godzilla (2014) başlıklı makalemizde 2014, Aaron Taylor-Johnson ve Bryan Cranston hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/DoaO-i3h9aQ” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
İntikam – The Foreigner (2017)
58 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar