Hadi Gidelim – Onward (2020)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Hadi Gidelim – Onward (2020), film molası bölümümüzde Hadi Gidelim – Onward (2020) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Hadi Gidelim – Onward (2020) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Hadi Gidelim – Onward (2020)

İçindekiler

  • 1 Hadi Gidelim Filmi Konusu
  • 2 Filme Genel Bakış

Son yıllar da özellikle animasyon ve fantastik filmler dikkat çekiyor. Özellikle çocukların izlediği bu filmler, son yıllar da yapılan filmlerle yetişkinlerin de ilgi odağı olmuştur. Fantastik ve animasyon film önerileri alanın da bu yıl Hadi Gidelim tavsiye ediliyor.

Hadi Gidelim Filmi Konusu

Hadi Gidelim filmi, iki küçük elf kardeşin konusunu anlatan bir filmdir. Elf kardeşler babalarını küçük yaşta kaybetmiştir. Hatırlamakta dahi güçlük çektikleri babalarını her zaman özlerler. Babaları ile son bir kere görüşüp, bir gün geçirebileceklerini öğrendiklerin de çok mutlu olurlar.

Bu bir büyü sayesin de olacaktır ve babaları ile görüşeceklerdir. Elf kardeşler, bu büyüyü bulabilmek için, her yolu denemeye karar verirler. Onları zorlu bir mücadele bekler ve büyüyü bulup, babaları ile son kez görüşme imkânını bulabilecekler mi? Konusu merak edilir.

Hadi Gidelim,  animasyon filmidir. 3D sistemi ile yapılmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Dan Scanlon oturmaktadır. Filmin yapımcılığını Kötü Rar üstlenmiştir. Film ABD yapımı bir filmdir. İlk Amerika’ da gösterime girmiştir. Türkiye de ise Eylül 2020’ de yayınlanmıştır. Film de, ChrisPratt, TomHolland ve Julia Louis gibi oyuncular vardır. Bu yıl film önerileri alanın da sıklıkla karşılaşılan bir filmdir.

Tom Holland; İngiliz bir oyuncudur. Aynı zamanda dansçı ve seslendirme sanatçısıdır. Animasyon filmlerin de pek çok seslendirme yapmıştır.

Chris Pratt; Amerika’lı sinema ve dizi oyuncusudur. Genel olarak animasyon ve fantastik filmler de yer almaktadır.

Filme Genel Bakış

Eğer animasyon film önerileri inceliyorsunuz, Hadi Gidelim filmini inceleyebilirsiniz. Filme Genel olarak bakıldığın da iki kardeş, bir göreve çıkıyorlar. Bu görev hayallerin de ötesin de fantastik maceralarla dolu olan, bir sihir arama görevidir. Fakat anneleri çocuklarının gittiğini anladığı zaman, onların peşine düşmeye karar veriyor.

Tehlikelerle dolu olan bu yolculukta babalarına kavuşup, son bir gün geçirebilecekleri ihtimali merak ediliyor. Mutlu son, elf kardeşler için bir hayal mi olacak yoksa gerçek mi olacak, filmin sonun da belli oluyor. Fantastik filmler, sonu genel de seyirciyi mutlu eden filmlerdir.

 

Bir önceki yazımız olan Savaşın Çicekleri – The Flowers of War (2011) başlıklı makalemizde 2011, Christian Bale ve Jin ling shi san chai hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/KaO2x34fRX0″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Hadi Gidelim – Onward (2020)
14 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar