Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Görünmez Adam – The Invisible Man (2020), film molası bölümümüzde Görünmez Adam – The Invisible Man (2020) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Görünmez Adam – The Invisible Man (2020) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)

Görünmez Adam filmi kurgunun yanı sıra toplumsal birtakım olaylara da değinen bir filmdir. Filmin baş karakteri, zengin ve aynı zamanda zeki bir bilim insanıyla hayatını sürdüren kadının hem fiziksel hem de psikolojik olarak gördüğü şiddetleri ele alıyor.

Erkek arkadaşının bu baskıcı tavrına daha fazla dayanamayan Cecilia, günün birinde ondan kaçmanın bir yolunu bulur. Kaçacağı zaman erkek arkadaşının onu yakalamasından endişe duyduğu için yakınlarından yardım ister. Fakat Cecilia hiç tahmin etmediği bir haberle karşılaşır. Ona söylenen bu haber hayatını değiştirecektir.

Korku ve Gerilim Dolu Bu Filme Bayılacaksınız

Cecilia haberi aldıktan sonra evde yaşadığı şeyleri çevresindekilere anlattığı zaman kimse ona inanmaz. Hatta giderek onun delirmiş olduğunu, böyle bir şey yaşamanın mümkün olmadığını söylerler. Fakat Cecilia anlattığı şeyleri yaşadığına çok emindir. Filmi izlerken gerileceğiniz ve yer yer korkacağınız bir film izlemek istiyorsanız film önerileri arasından The Invisible Man aradığınız kriterlere uygun bir filmdir.

Kurban durumunda olan Cecilia’nın yaşadıklarından kurtulup kurtulmayacağını öğrenmek için yapmanız gereken şey filmi izlemektir. Film önerileri arasında olan bu film boyunca nefesini tutacağınız, zaman zaman gerileceğiniz ve sizi korkutacak olan The Invisible Man filmini izlerken aynı zamanda şiddet mağduru olan bir kadının kaçış anına da tanık olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Kanlı Hesaplaşma – Shinjuku Incident (2009) başlıklı makalemizde 2009, Daniel Wu ve Jackie Chan hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/fNT_Hs_YWA0″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)
31 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar