Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014), film molası bölümümüzde Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014)

İçindekiler

  • 1 Dünya Değil Galakside Yaşam
  • 2 Galaksinin Koruyucuları Bir Arada

Marvel yapımı süper kahraman filmi olan Galaksinin Koruyucuları filmi bilim kurgu ve aksiyon severler için güzel bir seçenek olacaktır. İçinde her zamanki gibi bolca aksiyon, tadında aşk, öfke ve intikam yer alıyor. 2014 yapımı bu filmde Chris Pratt Star-Lord karakteri ile başrol oynuyor. James Gunn yönetmenliğinde çekilen bu film diğer Marvel filmlerinden farklı olarak bu kez hikaye dünyada geçmiyor.

Dünya Değil Galakside Yaşam

Galaksinin koruyucuları filmi dünyada geçmiyor. Bu anlamda ilgi çekiciliğini artıran film uzayda farklı farklı gezegenlerde geçerken dünyaya göndermeler de bulunur. Hikaye bütünlüğü kapsamında geçmişe göndermelere ev sahipliği yapan Galaksilerin Koruyucuları filmi, film önerileri araştıran bilim kurgu izleyicileri için güzel bir seçenek oluşturuyor.

Galaksinin Koruyucuları Bir Arada

Yolları kesişen ve iş birliği yaparak grup oluşturan bir avuç uyumsuz suçlunun maceralarının anlatıldığı film herkesin beğenisini kazandı. Filmin ana karakteri olan Peter Quill kendisini Star-Lord olarak tanıtan genç bir maceracıdır. Galakside maceradan maceraya koşarken bir gün çaldığı esrarengiz bir küre ile hayatı değişir. Bu kürenin peşinde gerçek bir kötü olan ve yaptıklarıyla ün salmış güçlü Ronan vardır. Acımasız Ronan bu küreyi ne yapıp edip ele geçirmelidir. Bunun sonucunda başı derde giren Star-Lord kaçışı esnasında tanıştığı birbirinden tamamen farklı insanlarla grup olur. Aksiyon macera ve bilim kurgu’yu bir arada yaşamak isterseniz. Bu filmi izlemeden geçmemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Demir Adam – Iron Man (2008) başlıklı makalemizde 2008, Demir Adam ve En Çok İzlenen Filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/Rpo3qp9YVH4″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy (2014)
40 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar