Diriliş – The Revenant (2015)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Diriliş – The Revenant (2015), film molası bölümümüzde Diriliş – The Revenant (2015) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Diriliş – The Revenant (2015) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Diriliş – The Revenant (2015)

İçindekiler

  • 1 Diriliş Filminin Konusu
  • 2 Filmin Oyuncu Kadrosu

Gizemlerle dolu bir yaşantının dramatik konusunu ele alan, bu anlamda dram ve gizem sevenler için en ideal seçim Diriliş filmi. Aynı zamanda film ünlü oyuncu kadrosu ve başarılı ekibi ile de dikkatleri çekiyor. 2016 yılında dev ekranlarda yayımlanmaya başlayan film, intikam alma ve dramatik konular üzerinde ilerliyor. Filmin ilk çekimlerinin 2015 yılında başlamasının yanı sıra Amerikan macera filmlerinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Diriliş Filminin Konusu

Diriliş filminde ana karakter olan Hung Glass’ın hayatı konu alınıyor. Amerika’da 1820’li yıllarda yaşamış, kürk avcılığı ile geçimini sağlayıp hayatını devam ettiren Hung Glass’ın başına talihsiz bir olay geliyor. Boz bir ayının saldırasına uğrayan karakter, ölüm ile karşı karşıya kalıyor. Glass’ın bu olaydan ölümcül bir yara alması ile filmin dramatik ve gizemli sahneleri başlıyor.
Aldığı büyük yaralar sonucunda Hung Glass’ın beraber hareket ettiği ekibi onu ölüme terk ediyor. Glass yapılan bu ihanetin ardından bulunduğu yerden sağ çıkabilmek için mücadeler veriyor. Ölüme terk edilen Glass, hem fiziksel hem de ruhsal anlamda sarsılarak karmaşık duygular içerisine giriyor. Kin ve nefret duyguları ile başa çıkmayan Glass, yaşadıkları ile seyircisinin gözlerini dolduruyor.

Filmin Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda ünlü ve popüler isimler yer alan Diriliş filminde, ana karakter olan Hung Glass’a Leanorda DiCaprio hayat veriyor. Oldukça yüksek bir izlenme kitlesine sahip olan filmdir. Çoğu kişi tarafından dizi olarak görülse de aslında bir sinema filmi olma özelliği taşır. Bu sebep ile tek bölüm ile izleyicisi ile buluşan film, ortalama 2 saat 36 dakika sürmektedir. Alejendro Gonzalez’in yönetmenliğini yaptığı film, toplamda 7 yapımcının gözetiminde çekiliyor.

Bir önceki yazımız olan Deadpool (2016) başlıklı makalemizde 2016, Deadpool ve Deadpool Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/4PVqZ48qkuw” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Diriliş – The Revenant (2015)
41 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar