Die Beste Aller Welten (2017)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Die Beste Aller Welten (2017), film molası bölümümüzde Die Beste Aller Welten (2017) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Die Beste Aller Welten (2017) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Die Beste Aller Welten (2017)

Film izlerken hayatın içinden anlar görmek istiyor ve gerçekçi filmleri daha çok seviyorsanız Die Beste Aller Welten (The Best of All Worlds) tam aradığınız türde bir filmdir. Filmin baş karakteri uyuşturucu bağımlısı bir annedir. Uyuşturucu bataklığından bir türlü kurtulamayan kadın, çareyi çocuğuna tutunmakta bulur. Fakat küçük çocuk annesinin uyuşturucu bağımlılığından ister istemez olumsuz etkilenir. Adrian her şeye rağmen annesini uyuşturucu bağımlılığından kurtarmak için çaba gösterir. Duygu yüklü bu dram filmine şans tanımalısınız.

Sizi Derinden Etkileyecek Bir Dram Filmi

Çok fazla ödüle layık görülen ve film önerileri listesinde mutlaka yer alan bu dram filmi, Avusturya’da geçen bir Alman yapımıdır. Eğer hayatın koşuşturmasından yorulup bir dram filmi izlemek istiyorsanız öncelik tanımanız gereken filmlerden birisidir. Filmi izlerken Adrian’ın annesinin bağımlılığından dolayı yaşadığı sıkıntılara ve hüzünlü anlara tanık olacaksınız.

Kimi insanlar hayatın içinden filmleri izlemeyi çok sever. Siz de öyle bir yapıya sahipseniz film önerileri arasından sunduğumuz Die Beste Aller Welten filmini çok seveceksiniz. Uyuşturucu bağımlısı ve çocuğuna tutunmaya çalışan bir annenin yaşantısını izlerken duygulanacak, küçük çocuk Adrian’ın zor anlarını izlerken kendinizi hüzünlenmekten geri alamayacaksınız. Dram sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bu filmi izlerken iyi seyirler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Gizemli Şehir – Dark City (1998) başlıklı makalemizde 1998, Alex Proyas ve Dark City hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/DoSwHwPQjic” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Die Beste Aller Welten (2017)
52 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar