Clouds (2020)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Clouds (2020), film molası bölümümüzde Clouds (2020) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Clouds (2020) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Clouds (2020)

İçindekiler

  • 1 Filmin Kadrosu
  • 2 Film Hakkında Diğer Bilgiler 

Filmin merkezinde genç müzisyen Zach Sobiech yer alıyor.  Genç bir müzisyen olan Zach günün birinde kemik kanserine yakalandığını öğreniyor. Dahası çok az bir ömrü kaldığını da öğrendiğinde başta tam anlamı ile şoka giriyor. Ne yapacağını kara kara düşünmeye başlıyor. İlk başlarda umutsuz olsa da sonrasında bu umutsuzluğunu üzerinden atıyor ve tam anlamı ile ilham veren öykü burada başlıyor. Çünkü Zach kendi hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek çok özel bir albüm çıkarıyor. Çıkardığı bu albüm ile de tam bir fenomene dönüşüyor. Böylece gençlere ve insanlara harika bir örnek olur iken hastalığı da hızla ilerlemeye devam ediyor.

Filmin Kadrosu

Oyuncu kadrosuna bakıldığında Zach karakterine Fin Argus hayat verirken, filmde diğer baştol oyuncuları ise Neve Campbell, Sabrina Carpenter ve Madison Iseman. Filmin yönetmeni ise Justin Baldoni. ki kendisi aynı zamanda filmin yapımcılar arasında yer alıyor.

Film Hakkında Diğer Bilgiler 

Gelelim film hakkında diğer bilgilere içinde müzik de olduğu için film  biyografik, dram ve müzikal türlerinin her üçünü de içinde barındırıyor. 2020 tarihli bir film var karşımızda. Amerika Birleşik Devletleri yapımı. Filmin toplam süresi ise 2 saat 1 dakika. Film asla hız kesmiyor ve sonunu tahmin etmek film boyunca çok da mümkün olmuyor. Akıcı sıkmayan bir gençlik filmi olarak da adlandırmak mümkün. Filmi izleyenlerin çok da beğendiğini ifade etmek gerekir. Zamanı doğru kullanmak üzere çarpıcı bir yapım olduğu söylenebilir.

Bir önceki yazımız olan İçimdeki Yangın – Incendies (2010) başlıklı makalemizde 2010, Denis Villeneuve ve İçimdeki Yangın hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/OWEgUhWU4g4″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Clouds (2020)
41 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar