Canavar Sorunları – Love and Monsters (2020)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Canavar Sorunları – Love and Monsters (2020), film molası bölümümüzde Canavar Sorunları – Love and Monsters (2020) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Canavar Sorunları – Love and Monsters (2020) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Canavar Sorunları – Love and Monsters (2020)

İçindekiler

  • 1 Canavar Sorunları Filmi Konusu
  • 2 Dünyayı Tehdit Eden Felaketler

Canavar sorunları filmi Michael Matthews yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan bu film, sıradışı bir macera yapıtıdır. Oyuncuları arasında Dylan O’brien, Jessica Henwick başrollerde yer almaktadır. Amerikan yapımı olan bu filmde, Canavar Sorunları, akıcı ve heyecanlı bir sinema dili ile izleyicilere aktarılmıştır.

Canavar Sorunları, dünyayı tehdit eden olağanüstü yaratıkların varlığından kaçışı konu edinmiştir. Bu mücadelede, aksiyon sahneleri de çarpıcı bir anlatımla gözler önüne serilmiştir. Bilim kurgu olmasının yanı sıra heyecanlı sahneleri de gerilim yaratan unsurlar içerisindedir. Bu tür yapımlardan hoşlananlar için keyifle izlenecek filmlerin başında gelmektedir.

Canavar Sorunları Filmi Konusu

Canavar Sorunları, Dünya’ya yaklaşmakta olan bir gök taşı sonucu ortaya çıkacaktır. Bu göktaşı’nın Dünya’ya çarpması durumunda tüm Dünya’da hayat duracak ve yaşam kalmayacaktır. Tüm bilim adamları ve Dünya’nın yönetiminde söz sahibi olan güçler bu konu hakkında düşünmeye başlarlar. Sonunda göktaşını parçalayacak kimyasal formülü bulurlar. Bu kimyasal bileşim yaklaşmakta olan göktaşını parçalayacaktır.

Fakat işler beklediği gibi de olmayacaktır. Dünya’ya çarpması önlenmiş olan bu göktaşı, daha büyük sorunlara yol açmış olacaktır. Bu sorunların başında da çarpışma sonucu parçalanan bu elementteki kimyasal maddelerin tüm dünyaya dağılması sonucu canlılar üzerinde vereceği zararlardır. En küçük bir hamam böceği bile devasa büyüklükte bir yaratığa dönüşerek, baş edilmesi zor canlılar haline gelecektir. Filmin kahramanı olan kişi de bu yaratıklardan kurtulup sevdiği kıza kavuşmanın hayali içerisindedir. Acaba bu konuda başarılı olacak mı?

Dünyayı Tehdit Eden Felaketler

İleride Dünya’nın başına gelebilecek komple teorilerine de farklı bir bakış açısı sunan film, son derece heyecanlı yapımlardandır. Sürükleyici senaryosu ile izleyici kitlesini ekran başına bağlayacak son dönem aksiyon filmlerinin başında gelmektedir. Dünyayı tehdit edecek bu gibi felaketler karşısında yapılacaklar, çarpıcı bir dille anlatılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uri: The Surgical Strike (2018) başlıklı makalemizde 2018, Aditya Dhar ve Film Önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/n04CfP1gYt0″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Canavar Sorunları – Love and Monsters (2020)
30 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar