Begin Again (2013)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Begin Again (2013), film molası bölümümüzde Begin Again (2013) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Begin Again (2013) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Begin Again (2013)

Film prodüktör Dan Mulligan etrafında geçiyor ve kendisine odaklanıyor. Kendisi New York şehrinde yaşayan bir müzik yapım şirketi kuran döneminin parlak bir müzik insanıdır. Lakin o dönemler geride kalmıştır. Ailesi ile çok ciddi sorunları vardır. Dahası kendi kurduğu müzik şirketinden de atılmıştır.

İşte tam anlamı ile dibe vurduğu bu anda bir müzik kulübüne gider ve burada kendi eserini söyleyen İngiliz şarkıcı ve aynı zamanda söz yazarı olan Greta James ile karşılaşır. Kendisinden çok etkilenir. Greta’ya birlikte bir albüm yapmayı teklif eder. Sevgilisinden yeni ayrılan Greta başlangıçta bu duruma sıcak bakmasa da yine teklifi kabul eder. Albüm yapmak için stüdyo aramalarına rağmen stüdyo bulamazlar ve açık alanda diğer müzisyenler ile kayıtlarını yapmaya başlarlar ve süreç böylece ilerlemeye başlar.

Film Hakkında Diğer Bilgiler

Begin Again hakkında üstte bu temel bilgileri verdikten sonra film hakkında diğer bilgileri vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Film romantik dram ve müzikal türlerini kendi içinde barındırıyor.Filmin toplam süresi 104 dakika. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bir eserdir. Filmin başrol oyuncuları ise ülkemizde çok iyi tanınan Mark Ruffalo, Keira Knightley ve Adam Levine’dir. Filmin yönetmeni ise Amerika sinemasının bilinen yönetmenlerinden John Carney’dir. Kendisi aynı zamanda filmin senaristi’dir.

Bir önceki yazımız olan Space Sweepers (2021) başlıklı makalemizde 2021, En İyi Filmler ve Kim Tae-ri hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/uTRCxOE7Xzc” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Begin Again (2013)
21 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar