Baskın – The Raid (2011)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Baskın – The Raid (2011), film molası bölümümüzde Baskın – The Raid (2011) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Baskın – The Raid (2011) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Baskın – The Raid (2011)

İçindekiler

  • 1 The Raid (2011) – Baskın Filminde Olaylar
  • 2 The Raid (2011) – Baskın Oyuncuları

Baskın filmi 2011 yapımı aksiyon türünde olan bir filmdir. Gareth Huw Evans yönetmenliğini ve senaristliğini yapmıştır. Ario Sagantoro ise yapımcılığını üstlenmiştir. 2014 yılında da filmin ikinci serisi olarak Bakın 2 çekilip vizyona girmiştir. Sakin ve hüzünlü bir şekilde açılış yapan film daha sonrasında hayal bile edemeyeceğiniz dövüş koreografilerini görebileceğiniz bir aksiyon filmine dönüşmektedir. En sıkı şekilde çekilmiş olan ve göreceğiniz en iyi aksiyon/dövüş filmleri arasına çok rahat bir şekilde girmektedir çünkü filmin en güçlü yanı dövüş sahneleridir.

The Raid (2011) – Baskın Filminde Olaylar

Kısaca bir operasyon filmi olan Baskın şehir dışında olan mahallelerin bilinmeyen bir tanesinde saklanan uyuşturucu tüccarını bu gizlendiği noktadan çıkartmak üzerine bir istihbarat alınmaktadır ve bu gelen istihbarat üzerine bir baskın düzenlenir. Ancak garip bir durum vardır ki o da baskın yapılacak olan apartmanın her dairesinde ayrı bir katil, hırsız, çete, istismarcı gibi bir sürü kötü zanlı kişi bulunmaktadır. Baskın yapılacağı konusunda bir haber alınır ve bunun doğrultusunda bütün bu kötü insanlar birlik olur ve binanın tüm çıkış noktaları büyük bir titizlikle kapatılır. Operasyon timi içerisinde olan bir sürü polis bulunmaktadır ve tüm bu polislerin hepsi kurulmuş olan tuzaklara düşürülür. Aksiyon’un tavan yaptığı bu film önerisini mutlaka izlemelisiniz.

The Raid (2011) – Baskın Oyuncuları

Başrolde Iko Uwais’in olduğu bu aksiyon dolu filmin diğer başarılı oyuncuları ise şu şekildedir; Donny Alamsyah – Andi, Joe Taslim – Sergeant Jaka, Ray Sahetapy – Tama Riyadi, Yayan Ruhian – Mad Dog’dur. Filmde basit bir uyuşturucu operasyonunun polislere yönelik planlanmış bir saldırıya nasıl dönüştüğü anlatılıyor.

Bir önceki yazımız olan Kuzuların Sessizliği – The Silence Of The Lambs (1991) başlıklı makalemizde 1991, Anthony Hopkins ve Film Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/m6Q7KnXpNOg” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Baskın – The Raid (2011)
37 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar