Ailem Robotlara Karşı (2021)

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="" title="false" description="false"]

Ailem Robotlara Karşı (2021), film molası bölümümüzde Ailem Robotlara Karşı (2021) filmi hakkında detaylı bilgiler vermek istedim. Ailem Robotlara Karşı (2021) filmi ile alakalı tüm bilgileri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Ailem Robotlara Karşı (2021)

İçindekiler

  • 1 Bolca Güleceğiniz Film Sahneleri
  • 2 Aksiyon Filmin Olmazsa Olmalarından

2021 yılında yayınlanan film izleyicilerin takdirini ve beğeni toplamaya devam ediyor. Her yaş gurubunun keyifle izleyebileceği muhteşem bir film sizleri bekliyor. Özellikle ailecek izlenebilecek kaliteli nadir filmlerden biridir. Film içerisinde komedi, macera, aksiyon bolca bulunmaktadır. Robotlar ile bir ailenin arasında yaşanan trajikomik sahneler seyirciyi bol bol güldürür.

Robotlar dünya hakimiyetini ele geçirmek için harekete geçiyor. Film karakterlerimiz olan aile bir şekilde robot istilası ile karşı karşıya geliyor. Kaçış süreci oldukça komik geçmekle beraber oldukça da heyecanlandırmaktadır. Ailenin mücadelesi ve filmin sürükleyici olması seyirciyi sıkmamakta aynı tam tersi keyifli bir zaman geçirmelerini sağlar.

Bolca Güleceğiniz Film Sahneleri

Ailecek bol kahkahalı bir film izlemek istiyorsanız Ailem Robotlara Karşı filmi tam size göre. Her sahnesinde oldukça keyif alacak kahkahalara boğulacaksınız. Robotlar ile aile bireyleri arasında yaşanan komik diyaloglar seyirciyi bol bol güldürür. Arabaların ve robotların bolca yer aldığı filmde farklı bir hikâye tekniği kullanılmıştır.

Filmin başlangıç ve bitişi çok farklı yaşanmakta izleyiciler bolca şaşırmakta ve gülmektedir. Kahramanlarımız robotlarla savaşında maceradan maceraya atlarken robotlarla komik diyaloglar içerisine girerek seyirciyi çokça güldürmekte. Özellikle ailenin çocukları da işin içine girince film daha komik bir hal almaya başlıyor. Çocuklar ve ebeveynleri kendi ürettikleri yöntemlerle robotlara adeta meydan okuyor.

Aksiyon Filmin Olmazsa Olmalarından

Aksiyon severlerde en az komedi sevenler kadar bu filmi kaçırmaması gerekir. Film komedi üzerine olsa da temelinde aksiyon yer alır. Özellikle şaşkın aile üyeleri ve çılgın robotlar bir araya gelince o filmde aksiyon olmaması kaçınılmaz olurdu. Film oldukça gündemde yer alan filmlerden birisi ve yüksek izleyici sayısı elde etmiş bir filmdir. Argo olmayan, tatlı ve heyecanlı aksiyonla,  komik sahneler film izleyicisini hiç sıkmadan sürükleyici bir şekilde izlemesi sağlar.

Arabada geçen sahneler filmin en aksiyon dolu bölümlerinden biridir. İzleyiciler en çok arabada geçen sahnelerde gülmekte ve keyif almaktadır. Sizde güzel ve eğlenceli bir film izlemek istiyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken filmlerden bir tanesidir.

Bir önceki yazımız olan Kutup Macerası – Eight Below (2006) başlıklı makalemizde 2006, Bruce Greenwood ve Eight Below hakkında bilgiler verilmektedir.

[wpcc-iframe class=”video_youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/s4iEyBAnsTQ” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Ailem Robotlara Karşı (2021)
43 views izlenme
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Film Robotu
Son Yorumlar